Fiorentina chce za Hancka víc, než za kolik ho kupovala ze Žiliny. O obránce je zájem také v Portugalsku

Fiorentina chce za Hancka víc, než za kolik ho kupovala ze Žiliny. O obránce je zájem také v Portugalsku

Jedním z nejlepších sparťanských hráčů jarní části je slovenský reprezentant Dávid Hancko, jehož další letenská budoucnost je ovšem notně nejistá.

Podle informací portálu Fiorentinanews.com je totiž opce na trvalé odkoupení zadáka Fialek stanovena až na 5 milionů eur a v Toskánsku nepředpokládají, že ji Sparta uplatní.

Zájem o dvaadvacetiletého přítele profesionální tenistky Kristýny Plíškové je podle všeho také v Portugalsku. V tamní Primera Lize o něj stojí Vitória Guimaraes SC.

Tým ze stadionu Doma Afonsa Henríquese pro více než 30 tisíc diváků začal restart portugalské nejvyšší soutěže domácí remízou se Sportingem Lisabon a v tabulce je šestý, s tím, že se stále nevzdal šance na boj o evropské poháry.

Slavné "S" má čas do 30. června, kdy Hanckovi v české metropoli vyprší roční hostování. Konkrétní jednání by mohly odstartovat v příštím týdnu po konci základní části Fortuna:ligy.

Rodák z Prievidze, za něhož dala Fiorentina v létě 2018 3,5 milionu eur, odehrál k tomuto datu za Spartu 18 soutěžních zápasů s bilancí dvou branek a tří žlutých karet.

Na Spartě uvažují o návratu ztracených synů z Kasimpasy a Boloni