Koller o pomoci Smetanově Lhotě: Tam to bude na dlouho, na okresní přebor zatím stačím

Koller o pomoci Smetanově Lhotě: Tam to bude na dlouho, na okresní přebor zatím stačím

Historicky nejlepší střelec české reprezentace s pětapadesáti mezinárodními trefami Jan Koller, jenž stále hodně pendluje mezi Francií a Českou republikou, začal opět spolupracovat se svým bývalým chlebodárcem Borussií Dortmund.

"Začal jsem externě spolupracovat s Borussií Dortmund, kdy jsme založili tým bývalých hráčů, se kterým jezdíme hrát zápasy většinou po Asii. Do toho každý z vyvolených hráčů jezdí i soukromě na charitativní a reklamní akce, že se třeba navštěvují akademie, které má Dortmund po celém světě, hlavně v Asii. Bohužel teď nám to přerušil koronavirus, ale doufám, že až se to uklidní, bude to zase pokračovat," citoval server aktualne.cz slova "Dina".

Pokud jde o domácí aktivity, se svými bývalými spoluhráči se setkává zejména při hokeji a tenise, s tím, že jsou pořád všichni v kontaktu.

Někdejší kanonýr Monaka, Norimberku, Samary, Lokerenu či Anderlechtu, jenž se přesunul do zahraničí ze Sparty, ovšem nezanedbává ani fotbal a pakliže by se před časem nepřerušily nižší soutěže, na jaře by ho bylo možno zastihnout v barvách své Smetanovy Lhoty.

"Tam to bude na dlouho. To je taková moje srdeční záležitost. Na okresní přebor zatím stačím. Ve Smetanově Lhotě pokračuju a jedině tam hraju soutěžní zápasy ve fotbale. A pak hanspaulku nad 45 let, takové ty veteránské, to mě taky baví," ozřejmil na portálu aktualne.cz Koller, jenž zastává názor, že Patrik Schick dorůstá do hráče evropského formátu a mohl by prý jednou překonat i jeho rekord. Aktuálně ovšem chybí kmenového hráči AS Řím a současnému forvardovi Lipska do vyrovnání rekordního maxima 46 branek, což je šichta na dlouhé roky...

Na Letné byli na Kadlece hodní a díky smlouvě pořád nemusí dělat vůbec nic. Co studuje a kde se vidí dál?