Karviná slevila, Západočeši tak hlásí již čtvrtou posilu

Karviná slevila, Západočeši tak hlásí již čtvrtou posilu

Vedení Viktorie Plzeň je na přestupovém poli letos opravdu aktivní. Karvinský třiadvacetiletý křídelník Adriel Ba Loua je již čtvrtou posilou.

Jako první s touto informací přišel deník isport.cz. Karviná šla s cenou hodně dolů a hráč z Pobřeží slonoviny vyjde na 13 milionů korun plus případné bonusy za Ligu mistrů nebo Evropskou ligu.

Ba Loua je již čtvrtou posilou. Klub už získal Matěje Hybše z Liberce, ze slovenské Žiliny pak Filipa Kaše a Miroslava Káčera, všechny získala kvůli končícím smlouvám jako volné hráče. Křídelník z Pobřeží slonoviny byl s Plzní spojován už delší dobu, ale vyjednávání vázla na cenovce hráče. Původně se mluvilo okolo dvaceti milionech korun, což se zdálo Plzni přehnané.

Plzeň má v posilování týmu před Spartou a Slavií jako obvykle náskok. Letenští zatím koupili jen brankáře Dominika Holce ze Žiliny a Slavia ještě žádný příchod nepotvrdila, nicméně jedná s Libercem o Tomáše Malinského.

Třiadvacetiletý křídelník za dvě sezony odehrál v Karviné 49 ligových zápasů, vstřelil tři branky a u třinácti asistoval.