Frýdek a první zahraniční anabáze? O probuzeném zájmu se hovoří v Turecku

Frýdek a první zahraniční anabáze? O probuzeném zájmu se hovoří v Turecku

Herní kvalita Sparty, a především ta výsledková, se v posledních týdnech zvedá, ale i tak se nedá hovořit o ideální sezóně. To však neznamená, že akvizice z Letné nevzbuzují zájem v zahraničí. V defenzivní řady aktuálně dobré výkony předvádí i osmadvacetiletý Martin Frýdek, který by se mohl dle spekulací prvně podívat do zahraničí, pokud pomineme jeho hostování v Senici z roku 2012. O probuzeném zájmu se hovoří v Turecku.

Frýdek umí operovat i v záloze, ale nyní se zdá, že se mu nejvíce daří v obraně, kde jej kouč Sparty Václav Kotal využívá. Několikanásobný reprezentant a syn slavného otce by mohl po této sezóně nakouknout do zahraničního klubu, který má v Evropě zvučné jméno.

Podle některých tureckých zdrojů se o schopného obránce zajímá Besiktas Istanbul, který se chystá oslovit letenské vedení dotázat se na jeho dostupnost. Frýdek je velkým oblíbencem fanoušků pražského celku, neboť je odchovancem klubu, ale pokud by přišla zajímavá nabídka, zřejmě by se nebránil okusit tureckou nejvyšší soutěž.