Krejčí: Zatím není co slavit. Chci vyhrát pohár, udržet třetí flek, a pak k tomu až bude důvod

Krejčí: Zatím není co slavit. Chci vyhrát pohár, udržet třetí flek, a pak k tomu až bude důvod

Z Brna přicházel na Letnou s velkým očekáváním, ale nikdo asi nečekal, že se zapracuje do základní sestavy až tak snadno. Jednadvacetiletý defenzivní štít Ladislav Krejčí patří ke klíčovým tvářím současného celku, což potvrdil i v prvním utkání nadstavby proti Liberci, když si připsal první ligovou trefu. Oslava by to mohla být dvojitá, neboť v pátek zvládl maturitní zkoušku, ale jak sám přiznal, ještě k tomu nemá ten správný důvod.

Sparta nepustila doma Liberec ke slovu a nakonec se radovala z výhry 4:1. „Jsem rád za trefu i maturitu, ale nejvíce si cením vítězství. Snad tohle období bude trvat co nejdéle. Spokojenost je strašně velká,“ netajil radost po závěrečném hvizdu v rozhovoru pro klubové stránky letenského celku.

„Viděl jsem, jak to letí na břevno, pak se to vracelo zpátky a já jsem říkal, že už to snad není možný. Naštěstí si to tam brankář vrazil. Už v první půlce jsem tam měl tu šanci nůžkami, to bylo taky pěkné. Jsem rád za gól, za vítězství, za dominanci, kterou delší dobu předvádíme,“ poukázal nejen na svou trefu, ale i vítěznou šňůru. Sebevědomí celému celku zvedl i středeční postup do finále MOL Cupu s Plzní.

Sezóna se nevyvíjela pro Spartu dobře, ale poslední zápasy se zdá, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Důvod k oslavě bude mít Krejčí až poté, co si splní to, co si s týmem předsevzali. „Dám si colu, poplácáme se s rukama v kabině a nic víc. Chci vyhrát pohár, udržet třetího fleka a pak to až oslavíme,“ dodává pro Sparta.cz.