Daníček flintu do žita nehází: Semifinále je teprve v polovině, musíme zvednout hlavy

Daníček flintu do žita nehází: Semifinále je teprve v polovině, musíme zvednout hlavy

Herní formu Klokanů pocítili v posledních dnech hned dvojitě. V závěru základní části české nejvyšší soutěže neuhájili svou domácí baštu, nyní v nadstavbě také neodolali pražskému nájezdu. V odvetě budou dotahovat manko, ale nic není nemožné. V táboře Slovácka se ozývají hlasy, že nic není ještě ztraceno a o postup se v Ďolíčku svede tuhá bitva.

Slovácku se sice podařilo vyrovnat, ale nakonec se muselo smířit s výsledkem 1:2. „Na zápas už mohla přijít alespoň část našich skvělých fanoušků, o to je moje zklamání větší. Už jsem se stihl podívat na obě situace, z nichž jsme dostali góly. Z toho, co jsem měl možnost vidět, nebylo úplně jasné, zda to byly ofsajdy,“ poukázal kouč Slovácka Martin Svědík na fakt, že obě branky hostů byly přezkoumávány na videu.

„Mnohem více mě zajímají chyby, které tomu předcházely. V kritických momentech jsme bohužel nebyli důslední. Určitě ale ještě neskládáme zbraně,“ dodal Svědík, který věří, že v odvetě může jeho tým ještě o postup zabojovat. Stejného názoru je i kapitán celku z Uherského Hradiště.

„Semifinále je teprve v polovině, musíme zvednout hlavy. V Praze nedáme Klokanům nic zadarmo,“ prohlásil odhodlaně Daníček, který se k brankám hostů nechtěl příliš vyjadřovat. „Já jsem ty situace příliš neviděl, ale doufal jsem, že aspoň jednou vyzní v náš prospěch. Nestalo se, což je pro nás hodně smutné. I my jsme si však vytvořili dost šancí, ale proměňovat je se nám v poslední době vůbec nedaří,“ poukázal na to, co v posledních zápasech Slovácko nejvíce trápí.