Necida čeká již sedmé zahraniční převlékání dresu, Eredivisii by však opouštět nemusel...

Necida čeká již sedmé zahraniční převlékání dresu, Eredivisii by však opouštět nemusel...

Třicetiletý exreprezentant Tomáš Necid už si za svou profesionální kariérou vyzkoušel hned šest zahraničních adres.

Ze Slavie totiž zamířil do CSKA Moskva a než se dostal do ADO Den Haag, fotbalový chleba si vyzkoušel v Bursasporu, PEC Zwolle, Legii Varšava i Paoku Soluň.

Letos v létě by však mohl 191 centimetrů vysoký forvard převlékat trikot opět. Eredivisii, ve které už si zahrál za dva kluby, by však opouštět nemusel...

Podle nizozemského tisku o brzy jednatřicetiletého střelce a hlavně volného hráče projevuje zájem Twente, které shání do své ofenzivní řady zkušenost.

V roce 1965 založený celek FC Twente Enschede sídlí na stadionu De Grolsch Veste pro více než 30 tisíc diváků a z minulosti vlastní jeden titul pro mistra země.

"První kolo jednání již proběhlo na letišti. Uvidíme, kam to povede dál. V Nizozemsku liga startuje až v půlce září, takže máme čas," citoval server isport.blesk.cz slova hráčova agenta Jiřího Müllera, který se vydal za zájemcem do Amsterdamu.

Ještě než se letošní Eredivisie zastavila, pražský rodák v ní stačil zasáhnout do jednadvaceti duelů a 1253 poskytnutých minut přetavil do 6 branek a jedné gólové asistence.

Zmařený talent? Kalas je pyšný i na Championship: Nesvádím vinu na ostatní, největší problém byl ve mně