Rvačka o Škriniara. Citizens nabízejí Agüera, United 65 milionů, nejblíže k podpisu však má…

Rvačka o Škriniara. Citizens nabízejí Agüera, United 65 milionů, nejblíže k podpisu však má…

Francouzský velkoklub PSG hledá nástupce za dlouholetou oporu obrany Thiaga Silvu. Mezi hlavními kandidáty se objevil i slovenský reprezentant Milan Škriniar. Podle francouzského portálu Mercato je dohoda mezi PSG a Interem Milán mnohem reálnější než v minulém přestupovém období a zdá se nejpravděpodobnější.

Italský stratég Antonio Conte plánuje obměnu kádru. Nepočítá už s vícero hráči, například Diego Godin, Victor Moses či Matias Viceno v příští sezoně už dres milánského Interu oblékat nebudou.

Inter potřebuje na posílení týmu předložit velkou sumu prostředků a dle novináře Nicola Schiru by Milan Škriniar už nemusel být neprodejný, a právě tohoto chce využít Paris st. Germain.

Pařížský celek není jediným zájemcem o služby slovenského reprezentanta. Mezi další takové patří i Manchester City, ten je údajně ochotný Interu na oplátku nabídnout Sergia Agüera. Britský tisk Mirror už dříve informoval, že zájem má i Manchester United, který má dokonce na přestup připravených 65 milionů eur. Podle portálu Transfermarkt je hodnota pětadvacetiletého slovenského reprezentanta okolo 48 milionů eur.