Hlavatý o šanci v Plzni: Bude to řešit můj agent. Uvidíme, jak se k tomu postaví Viktorka

Hlavatý o šanci v Plzni: Bude to řešit můj agent. Uvidíme, jak se k tomu postaví Viktorka

Až bude Plzeň zahajovat letní přípravu, což se stane třiadvacátý červencový den, zřejmě u toho bude i nedávný tahoun Pardubic Michal Hlavatý, jenž z pozice středního záložníka pomohl k postupu do nejvyšší soutěže hned 14 přesnými zásahy.

Hostování na východě Čech už však drobnému dvaadvacetiletému středopolaři s dětskou tváří vypršelo a nyní bude otázkou, zda se mu podaří zaujmout i slovenského odborníka na lavičce Viktorie Adriana Guľu.

Nezpochybnitelná opora Krejčího souboru by mohla alternovat za Buchu s Čermákem, s tím, že se může poprat o místo i se slovenským nováčkem Káčerem. Vše se však uvidí v dalších dnech a pakliže by ho západočeský výběr z Doosan arény nepotřeboval, nepochybně se najdou další zájemci včetně nováčka, který určitě zabojuje o jeho setrvání.

A co pohled samotného mladíka? "Teďka na to nechci vůbec myslet, bude to řešit můj agent. Uvidíme, jak se k tomu postaví Viktorka. Chci si užít, co teď je," vzkázal během postupových pardubických oslav bývalý hráč Příbrami či Baníku Sokolov, jenž zasáhl v sezoně FNL do devětadvaceti duelů.

S Viktorií by měli začít letní přípravu i Lukáš Matějka, který se rozstřílel v Ústí nad Labem či Pavel Šulc, jenž přesvědčil během hostování v Dynamu České Budějovice, které by o něj mělo zájem i dále.

Žižkov má na svém letním seznamu přání i jihlavského veterána Zoubeleho