Teď je to v Opavě dobře nastavené. S Kováčem přišla nová krev a chuť, jsme na správné cestě, říká Zavadil

Teď je to v Opavě dobře nastavené. S Kováčem přišla nová krev a chuť, jsme na správné cestě, říká Zavadil

Dvaačtyřicetiletý nestor české nejvyšší soutěže Pavel Zavadil přiznal, že se v uplynulém ročníku nějaké zdravotní problémy vyskytly, ale vždy vše dokázal ukočírovat a maximálně vynechal jedno utkání. 

"Poslední tři týdny jsem odtrénoval úplně vše, byl jsem nachystaný. Teď budu odpočívat, jsem vyčerpaný. Pokusím se fotbal vytěsnit," informoval na stránkách iSport.cz nejstarší hráč Fortuna:ligy.

Opavští jsou bez dovolené a baterky dobíjí v izolaci. "Nyní jsme v karanténě, bez dovolené. Nic moc, bude to náročné na hlavu. 4. srpna to má skončit a hned další den nám začíná příprava. Uvidíme, co to s námi udělá," pronesl na serveru isport.blesk.cz velezkušený středopolař.

Na start hodně krátké letní přípravy se bude třeba naladit i mentálně. "Věřím, že mě odpočinek zase zpátky nakopne. Fotbal mě pořád baví. Vidím, že mladým pořád stačím. I na tréninku jsem se snažil být pozitivní, dobře naladěný. Možná to bude moje poslední sezona," sdělil Sportu exsparťan, jenž prošel také izraelskou, řeckou či švédskou ligou.

Co musí ve Slezsku udělat pro to, aby mužstvo nehrálo o přežití také v příští sezoně 2020/2021? "Teď je to velmi dobře nastavené. Trenér Kováč se rychle sžil s týmem. Hráči ho vnímají strašně moc pozitivně. Ví, o čem mluví a každý to chápe. Kluci vědí, co mají na hřišti dělat. Za tu dobu, co jsou tu i s asistentem Lojzou Skácelem, se udělal velký kus práce. Přišla s nimi nová krev, nová chuť. Jsme na správné cestě," uzavřel ve Sportu rodá z Olomouce, jenž obléká opavský trikot od roku 2017.

Slovo regulérnost dal někdo do šuplíku a klíček od něj zahodil, říká legendární Zavadil