Vyhráno rozhodně nemáme, zní z Mnichova. Co říká Flick na Lamparda?

Vyhráno rozhodně nemáme, zní z Mnichova. Co říká Flick na Lamparda?

Bayern zvítězil v prvním osmifinále na hřišti Chelsea 3:0 a sobotní odveta v Allianz Areně tak může vypadat jako pouhá formalita, Blues navíc nezvládli finále FA Cupu a trápí je velká marodka. I přesto ale kouč Mnichovanů Hansi Flick uznává Franka Lamparda a za čtvrtfinalistu se zatím nepovažuje.

"Kdybych fandil Chelsea, tak mám v hlavě jasno. Říkal bych si, že nemáme co ztratit, můžeme jen získat," prozradil Flick. Bayern je ale velmi silný, už před více než měsícem vyhrál bundesligu a od té doby se připravuje jen a pouze na Ligu mistrů. Chelsea naopak teprve nedávno odehrála finále FA Cupu a trápí ji velká marodka.

A vzhledem k prvnímu zápasu se zdá být rozhodnuto, určitě se ale nedá říct, že Chelsea nemá žádnou šanci. Blues zažili hektickou sezónu, v Premier League skončili čtvrtí. Nedopadlo to nejhůře, ale mohlo to být jistě lepší. Přesto si Frank Lampard, pro kterého to byla první sezóna v roli hlavního kouče Chelsea, vyslechl slova chvály a respektu od svého oponenta Hansiho Flicka.

I ten vede Bayern ve svém prvním ročníku, narozdíl od Lamparda byl ale v bundeslize suverénní a celou soutěž vyhrál. "Frank dělá v Chelsea skvělou práci, moc si jej jako trenéra vážím," řekl trenér Lewandowského, Müllera, Kimmicha a spol. Duel Bayernu s Chelsea začíná v sobotu 21:00.