Vlítneme na ně tím svým stylem a přehrajeme je. Myslím, že jsme lepší tým než oni, říká Houštecký

Vlítneme na ně tím svým stylem a přehrajeme je. Myslím, že jsme lepší tým než oni, říká Houštecký
OBSAHUJE VIDEO

Přísná izolace slávistického týmu, kdy byli hráči odděleni i od vlastních rodin a celé mužstvo bylo ubytováno v hotelu, přinesla ovoce.

Mistr Fortuna:ligy úspěšně prošel testy UEFA a od pondělního večera se nalézá na dánské půdě, s tím, že ve středu od 21:00 absolvuje v Herningu odvetu s domácím Midtjyllandem.

Výběr kouče Jindřicha Trpišovského odletěl na sever Starého kontinentu kompletní, ovšem start chorvatského forvarda Petara Musy, jenž si proti Slovácku přivodil zranění, je notně nejistý.

"Všichni věříme, že naši fyzioterapeuti a doktoři dají Petara dohromady. Jeho stav ale ještě není takový, aby nastoupil. O sestavě už máme jasno, je hotová. Kluci už to mají v hlavách, řekli jsme jim to dřív. Ale necháme si to samozřejmě pro sebe," přednesl na webu slavia.cz asistent Zdeněk Houštecký.

Slavia bude v Herningu usilovat o druhý postup do základní skupiny LM v řadě. Pokud by se to povedlo, podzim v nejprestižnější evropské soutěži by absolvovala teprve potřetí.

"Je to zápas roku. Kluci jsou natěšení, napumpovaní. Všichni věříme, že to vše pro nás dobře dopadne. Doma byla cítit velká zodpovědnost nedostat gól, svazovalo nás to. Myslím, že teď to z kluků spadne, vlítneme na ně tím svým stylem a přehrajeme je. Myslím, že jsme lepší tým než oni," neskrýval sebevědomí člen realizačního týmu vršovického "S".

A jak to vidí hráčská kabina? "Chceme si splnit další sen. Ukázali jsme si některé věci, které by na ně měly platit, některá jejich slabší místa. Věříme, že zvítězíme. Důležité bylo, že jsme nedostali gól doma, víme, že musíme vstřelit gól. I kdybychom gól náhodou dostali, tak se nic neděje. Myslím, že rozhodnou individuální výkony jednotlivých hráčů na hřišti," uzavřel na webu slavia.cz reprezentační záložník Lukáš Masopust.