Hon na Kúdelu pokračuje. Zamíří osočovaný stoper za mříže?

Hon na Kúdelu pokračuje. Zamíří osočovaný stoper za mříže?

Případ Ondřeje Kúdely nabírá na bizardních obrátkách. Po včerejším deseti zápasovém ortetu pod hlavičkou UEFA se na hráče hrne ještě mnohem větší patálie. Podle právníka záložníka Glena Kamary se chystá hráče oficiálně obvinit také skotská policie.

Ondřej Kúdela prožívá nejhorší chvíle kariéry. Po včerejším trestu, který mu vynesl trest na 10 utkání pod hlavičkou EUFA, se na stopera "Sešívaných" valí další trest. A tentokrát mimo sportovní kolbiště.

Aamer Anwar, právník Glena Kamary oznámil, že se Kúdela chystá obvinit skotská policie. Kúdelovi by mělo hrozit, až půl roku za mřížemi. „Skotská policie dnes potvrdila, že předala prokuratuře k posouzení případ Ondřeje Kúdely vztahující se k zápasu Rangers se Slavií Praha z 18. března,“ uvedl Anwar. A dále potvrdil, že se rozhodně vynasnažil, aby místní policie situaci nezametla pod koberec „Policie je přesvědčena, že má dostatek důkazů pro trestní obvinění z rasistického chování Kúdely vůči Glenu Kamarovi,“ je přesvědčen Kamarův právník.

„Je zklamání, že pan Kúdela dosud s policií nespolupracoval, nedostavil se na žádný výslech a nedodal ani svou výpověď,“ uzavřel Aamer Anwar, který již dříve dával najevo své znepokojení nad bagatelizací trestu pro českého obránce. Kúdelu i Slavii čekají každopádně horké chvíle v soudních sini na hřišti soupeře.

Zdroj: cnn.iprima.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.