Potočný: Chci makat a ukázat, že si mě klub vybral správně. Mám půl roku na to, abych přesvědčil a zůstal v Plzni déle

Potočný: Chci makat a ukázat, že si mě klub vybral správně. Mám půl roku na to, abych přesvědčil a zůstal v Plzni déle
OBSAHUJE VIDEO

Jak už jsme vás informovali uprostřed pracovního týdne, Viktoria Plzeň to v následujících měsících zkusí s třicetiletým krajním záložníkem s 201 prvoligovými starty Romanem Potočným.

Kmenový hráč Baníku Ostrava přišel do Doosan arény na půlroční hostování s možností následné opce na přestup a ve čtvrtek už s družinou Michala Bílka trénoval.

"Roman je velmi zkušený hráč, který podle mě nebude potřebovat tolik času na rozkoukávání a ihned zapadne do týmu. Slibujeme si od něj zvýšení konkurence v našem kádru," pronesl na webu fcviktoria.cz generální ředitel Adolf Šádek.

Sám bývalý ofenzivní hráč Teplic, Táborska, Zlína, Liberce, Opavy či Táborska, který si vybral číslo 12, se na nové západočeské dobrodružství mimořádně těší.

"Angažmá ve Viktorce je pro mě obrovskou výzvou. Chci makat a ukázat, že si mě klub vybral správně. Mám půl roku na to, abych přesvědčil a zůstal tady i na další období," přidal na klubové webu druhého celku Fortuna:ligy nový kolega Chorého, Beauguela, Buchy a spol.

Potočný bude moci premiérově navléknout modročervený trikot již v sobotu 8. ledna v přáteláku proti Písku, který se hraje v areálu v Luční ulici.

Potočný se opět stáhne z Ostravy. Tentokráte údajně zkusí jeho kariéru oživit Plzeň

Zdroj: fcviktoria.cz