Sparťan Sejk byl zapůjčen na Stínadla. A v teplických sítích na poslední chvíli neuvízl sám...

Sparťan Sejk byl zapůjčen na Stínadla. A v teplických sítích na poslední chvíli neuvízl sám...

Skláři ze Stínadel si těsně před propuknutím jarní části Fortuna:ligy vypůjčili dva hráče. Jeden dorazil ze Sparty a druhý z druholigového Ústí nad Labem.

Z Letné se přesunul na sever Čech devatenáctiletý odchovanec letenského "S" Václav Sejk, jenž na podzim reprezentoval Česko do jednadvaceti let a v novém prostředí bude nosit číslo 29.

Do sobotního klání proti Bohemians 1905 však nebude moci podzimní opora Horňákova béčka ve FNL zasáhnout kvůli trestu za červenou kartu, na debut si tak ještě bude muset počkat...

"Václav Sejk prošel před přestupem do Sparty naší mládeží, během podzimu prokázal své kvality, proto jsme rádi, že jsme se se Spartou dokázali dohodnout na jeho hostování, které věříme, že bude přínosem pro všechny strany," uvedl na webu fkteplice.cz sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Ve žlutomodrém trikotu bude s ním působit i osmadvacetiletý středopolař Václav Prošek, který už se s týmem Jiřího Jarošíka připravoval během ledna.

Teplice, v rámci nichž si sám hráč vybral pětatřicítku, ho získaly z vedlejšího Ustí na hostování s opcí a opačným směrem bez opce naopak putovali David Černý s Josefem Švandou.

Bosák smekl před Bílkem i jeho hráči, přesto tvrdí: Udržet se na druhé příčce bude nesmírně obtížné

Zdroj: fkteplice.cz