Stomilionová investice do zálohy? O jediné jméno se mají přetahovat hned dva nápadníci

Stomilionová investice do zálohy? O jediné jméno se mají přetahovat hned dva nápadníci

Zajímavá přetahovaná se rýsuje na přestupovém trhu a předmětem zájmu je teprve osmnáctiletý mladík Jude Bellingham. Mládežnický produkt Birminghamu sbírá herní praxi v Bundeslize a v černožlutých barvách Borussie Dortmund si získal pozornost největších evropských dravců. Problémem by mohla být jeho cenovka, i když zřejmě zase ne tak velkým, dle signálů z táborů Realu Madrid a Liverpoolu.

Talentovaný teenager na sebe přitáhl pozornost celé řady špičkových evropských týmů, ale jeho cenovka některé záhy odradila. Německý list Bild ale připouští, že i tak by se měl mít Dortmund na pozoru, neboť o svou tvář zřejmě během letního přestupového okna přijde.

Bellingham zažívá vydařenou sezónu v Bundeslize, kde během sedmadvaceti kol stihl posbírat tři přesné zásahy a sedm asistencí. Nyní je jeho jméno spojováno s odchodem a mohlo by se tak jednat o další velký letní prodej, neboť nikdo nepochybuje, že Erling Haaland taktéž zvedne kotvy.

Celonovka anglického mladíka se odhaduje vyšší jak sto milionů eur a zůstali už jen dva zájemci, kteří by neměli problém tuto sumu uhradit. Real Madrid větří, že by mohl být na San Bernabéu velkým přínosem, ale podobného názoru je i německý stratég Jürgen Klopp ve spojitosti s Liverpoolem. Případný přestup Bellinghama by mohl zamíchat tabulkou nejvyšších přestupů historie a zcela jistě by se jednalo o atraktivní změnu letošního transferového okna.

Zdroj: bild.de