Trojí krádež na jedné adrese? Milánské AC nemá problém adoptovat odložené kusy Bílého baletu

Trojí krádež na jedné adrese? Milánské AC nemá problém adoptovat odložené kusy Bílého baletu

Milánským klubům se po letech půstu opět daří. V minulém ročníku Serie A získal po závěrečném kole nejvíce bodů Inter, tentokrát tabulku vede městský rival AC. Na San Siru se blýská na lepší časy a případný zisku mistrovského titulu by mohlo dojít také na větší možnosti na přestupovém trhu. Dle náznaků by mohli Rossoneri loupit v kabině Bílého baletu.

Italský gigant zvažuje podepsat hned trojlístek hráčů ze San Bernabeu, kteří jsou u svého současného zaměstnavatele vnímání jako přebytečné zboží. Lídr Serie A by chtěl během letního přestupového okna ukořistit Brahima Díaze, Edena Hazarda a Luku Joviče a vše nasvědčuje tomu, že španělský královský klub by nemusel být proti.

Dvaadvacetiletý Díaz prošel akademiemi Malágy a Manchesteru City, aby v roce 2019 zamířil do Realu Madrid. Na této adrese se mu však příliš herního vytížení nedostalo a tak došlo i na hostování a AC Milán jej mělo možnost v sezóně 2020/21 otestovat. Zájem o trvalý odkup byl již v létě minulého roku, ale tehdy se Bílý balet ještě zdráhal.

Frustraci může pociťovat i srbský útočník Luka Jovič. V minulosti vyhlášený střelec Frankfurtu se nedokázal v Madridu uchytit a nepomohlo mu ani půlroční hostování na stejné bundesligové adrese. Zatímco současný kouč Realu Carlo Ancelotti s jeho nasazením příliš nepočítá, Stefano Pioli by mu na San Siru prostor dal.

A zájem by měli Rossoneri také o belgické křídlo Edena Hazarda. Někdejší hvězda londýnské Chelsea nedokázala naplnit očekávání španělského klubu a již delší dobu se mluví o snaze vedení najít mu nového zaměstnavatele.

Zdroj: marca.com