Exolomoucký Hála dlouho bez klubové přípravy nezůstal. Pod křídla si ho vzal jeho zelenobílý obdivovatel z Vršovic

Exolomoucký Hála dlouho bez klubové přípravy nezůstal. Pod křídla si ho vzal jeho zelenobílý obdivovatel z Vršovic

Tréninkový kemp klokanů v pražské Uhříněvsi se od tohoto týdne rozrostl o jednu novou tvář, kterou se stal odchovanec Sigmy Martin Hála.

Ten před pár dny předčasně rozvázal smlouvu se Sigmou a v metropoli ihned začal individuální přípravu pod dohledem kondičního kouče Bohemians 1905 Rudolfa Rondzika.

Zelenobílý celek, v jehož záloze operují jména jako Vaníček, Petrák, Květ, Kovařík, Beran či Jindřišek, lanařil dlouholetého hráče hanáckého klubu již před pár měsíci.

"Jsme rádi, že tu Martina máme. Měli jsme o něj zájem už v zimě, ovšem trápilo ho zranění. Od neděle je bez smlouvy, proto se k nám připojil," vysvětlil na stránkách bohemians.cz sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

O budoucím kontraktu se bude jednat v nejbližší době, s tím, že o záchranu bojující celek ho vzhledem k jeho stavbu hned tak využít nemůže.

"V Sigmě mu smlouva skončila, jeho případné působení v Bohemce bude předmětem jednání v příštích dnech. V této sezoně za nás už určitě nenastoupí," objasnil fanouškům vršovický funkcionář.

Bývalý mládežnický reprezentant Česka, jenž patřil v této sezoně až do svého zranění k nejlepším hráčům Sigmy, naposledy hrál nejvyšší soutěž loni v listopadu. K tomuto datu je bývalý hráč Nitry či Dynama České Budějovice na 140 prvoligových startech.

Vystoupení s pořadovým číslem 141 si bude moci připsat až na startu příští sezony 2022/2023.

Boleslav už si měla vybrat náhradu za Douděru. Hoftych chce hráče, který patří Sigmě, ale zapůjčen je v Karviné

Zdroj: bohemians.cz