Arsenal prodloužil kontrakt s útočným supertalentem, který zatím nenaplnil své předpoklady

Arsenal prodloužil kontrakt s útočným supertalentem, který zatím nenaplnil své předpoklady

Anglický fotbalový útočník Eddie Nketiah podepsal s Arsenalem Londýn nový dlouhodobý kontrakt. Ukončil tak spekulace o možném odchodu z Emirates Stadium. Nketiah totiž působí v Arsenalu už od svých čtrnácti let.

I přesto, že byl Nketiah považován za velký supertalent, své předpoklady zatím nenaplnil. Již třiadvacetiletý fotbalista zatím v Arsenalu nastoupil do 92 zápasů, ve kterých zaznamenal 23 gólů.

Nketiah bude od nové sezóny nosit dres s číslem 14. Toto číslo v minulosti patřilo gabonskému fotbalistovi Pierru-Emericku Aubameyangovi nebo Francouzi Thierrymu Henrymu.

I přesto, nebo možná proto, že Nketiah zatím své hvězdné předpoklady nenaplnil, zajímaly se o jeho služby londýnští konkurenti West Ham United a Crystal Palace. Ty však nakonec v touze po supertalentu neuspěly.

„Jsem nadšený, že Eddie prodloužil kontrakt s Arsenalem. Ztělesňuje všechny hodnoty, ktejsou charakteristické pro náš klub. Jsem přesvědčený, že bude nale růst a rozvíjet svůj fotbalový talent, komentoval podpis nové pětileté smlouvy svého svěřence lodivod Arsenalu Mikel Arteta.

Zdroj: 90min.com