Janošek se vydá po sedmi tuzemských zkušenostech poprvé ven. Jaký klub z Eerste Divisie ho k tomu přiměl?

Janošek se vydá po sedmi tuzemských zkušenostech poprvé ven. Jaký klub z Eerste Divisie ho k tomu přiměl?

Je to jen pár týdnů zpět, co si Dominik Janošek radostně zakřičel v rámci úspěšně zvládnuté pardubické baráže s Příbramí. 

Stejně jako v případě Dominika Kostky, jenž se vydal do Mladé Boleslavi, však o něj hlavní kouč východočeské značky Radoslav Kováč pravděpodobně přijde.

Pětadvacetiletý záložník s devětatřicítkou na zádech, který si na tuzemské profesionální mapě vyzkoušel již sedm různých klubů, byl sice spojován s návratem do Baníku Ostrava, leč nakonec by měl zamířit za hranice...

Podle iSport.cz momentálně řeší někdejší český reprezentant do jednadvaceti let přestup do Nizozemska. Nemá ovšem jít o Eredivisii, nýbrž o tamní druhou nejvyšší soutěž.

Indicie ukazují na celek NAC Breda, který je doma na Rat Verlegh Stadionu pro 19 tisíc diváků. V Eerste Divisii tým finišoval na šesté pozici a byť si v play-off dvakrát poradil s Maastrichtem, na Emmen už byl krátký.

Pakliže Janošek projde zdravotní prohlídkou a bude souhlasit s nabízenými podmínkami, převlékne se do žlutočerných barev. Debutovat by pak mohl 19. července v přípravě proti prvoligovému Waalwijku.

Ondrášek končí své druhé angažmá ve Wisle Krakov, další výzva čeká také Petráška