Nejen přestřelka Ševců s Boleslaví. Největší gólové hody v historii české nejvyšší soutěže

Uplynulé dvanácté kolo české nejvyšší soutěže se postaralo o pořádný šok. Nemáme teď na mysli překvapivou ztrátu Plzně pod Ještědem na půdě Liberce, ale duel, který se odehrál na Zlínské Letné. Ševci proti Boleslavi skórovali hned v pěti případech, ale devět branek sami inkasovali. Rázem se postarali o český ligový rekord v počtu vstřelených branek v jednom zápase. Ve kterých zápasech v historii tuzemské nejvyšší soutěže si fanoušci rozhodně nemohli stěžovat na střelecký půst?

2) Jablonec - Znojmo 5:5

Gólových hodů byli svědci fanoušci, kteří v srpnu roku 2013 zavítali na stadion Jablonce, který hostil Znojmo. Skóre otevřel už ve 3. minutě Helísek, ale odpověď přišla o pár minut později z kopaček Pitáka. Domácí se dostali ke kormidlu a Kopic se do změny stran blýskl dalšími dvěma přesnými zásahy.

Ve druhém poločase se ale začaly dít věci. Stav dokázal srovnat dvougólový Heinz, ale rozjeté hosty lehce zamrazily trefy Vaňka a Jablonského. Znojmo se ale oklepalo poměrně rychle a díky přesným zásahům Okleštěka a Reljiče v závěru nakonec dokráčelo k remíze 5:5.