Pět potenciálních náhrad za čím dál častěji kritizovaného Ten Haga

Erik ten Hag je v Manchesteru United nadále pod obrovským tlakem a dle úterních zpráv z anglických médií již přišel o minimálně polovinu kabiny. Server GiveMeSport se tak předběžně podíval na možné kandidáty, ze kterých by vedení Rudých ďáblů shánělo dlouhodobou náhradu. 

Roberto De Zerbi

Roberto De Zerbi udělal s Brightonem neuvěřitelný kus práce a je jen otázkou času, kdy si jej vyhlédne některý z evropských velkoklubů. Zřejmě nepřipadá v úvahu, že by De Zerbi mohl United převzít v probíhající sezoně, v květnu se ale může stát cokoliv.

Podle novináře Deana Jonese z GiveMeSport má být Ital uchazečem o převzetí Manchesteru City, pokud by se Pep Guardiola rozhodl zamířit jinak. Rudí ďáblové by tak měli konat co nejdříve.


Zdroj: Brighton AFC

Carlo Ancelotti

Dalším Italem na seznamu je Carlo Ancelotti. Právě o něm se hovoří, že z hráčů dokáže dostat to nejlepší. A v současné chvíli přesně to United potřebují, neboť kvalitu kádr z Old Trafford jistě má. Bruno Fernandes, Rasmus Hojlund a Marcus Rashford ale letos zdaleka nepředvádějí to, co je v jejich silách.

"Don Carlo" je v současnosti smluvně vázán v Realu Madrid, smlouva mu ale vyprší na konci této sezony. Favoritem na jeho zisk je národní tým Brazílie, ale pokud by jej United oslovili, Ancelotti by byl rozhodně na vážkách. Do Premier League by se vrátil po třech letech. V předchozích letech vedl Everton a Chelsea, se kterou také ovládl celou soutěž.


Zdroj: Real Madrid C.F.