Pět potenciálních náhrad za čím dál častěji kritizovaného Ten Haga

Erik ten Hag je v Manchesteru United nadále pod obrovským tlakem a dle úterních zpráv z anglických médií již přišel o minimálně polovinu kabiny. Server GiveMeSport se tak předběžně podíval na možné kandidáty, ze kterých by vedení Rudých ďáblů shánělo dlouhodobou náhradu. 

Zinedine Zidane

Zinedine Zidane byl spojen s Manchesterem United už několikrát. Již v minulosti se Zidane vyjádřil, že nic vyloučit nemůže. Jedním dechem ale dodal, že v angažmá by mu mohly zabránit špatné znalosti angličtiny.

Je tedy otázkou, jak na tom nyní jeho angličtina je. Mezi kandidáty ale čtyřnásobného vítěze Ligy mistrů s Realem Madrid zařadit musíme. Aktuálně je Zidane bez práce a pokud by Ten Hag skutečně skončil, bude Francouz za Contem zřejmě druhou nejvážnější možností.


Zdroj: Real Madrid

Xabi Alonso

S Bayerem Leverkusen si Xabi Alonso udělal takové jméno, že o něj momentálně stojí snad všechny evropské velkokluby. Po sezoně by mohl převzít Real Madrid, spekuluje se ale i o budoucím angažmá v Liverpoolu.

Převzetí United se v tomto případě nejeví pravděpodobně, neboť je bývalý španělský záložník spojen právě s Reds, tedy úhlavními rivaly. Vyloučit jej ale nemůžeme. Především kvůli tomu, že se vedení Rudých ďáblů zamýšlí nad, snad už konečně, dlouhodobým konceptem. A Xabi Alonso patří mezi vycházející manažerské hvězdy.


Zdroj: Bayer 04 Leverkusen