V Dánsku mají jasno. Slavia chce posílit zálohu na adrese, kde již před lety zlákala Baha

V Dánsku mají jasno. Slavia chce posílit zálohu na adrese, kde již před lety zlákala Baha

Pražská Slavia by ráda před startem jara svůj kádr ještě více rozšířila. Není se ani čemu divit, když vršovický klub cítí šanci nejen na mistrovský titul, ale uspět by chtěl i v Evropské lize a MOL Cupu. Do Edenu před startem jara zamířilo již několik slibných tváří a jejich počet by nemusel být konečný. Alespoň tak na to nahlíží v Dánsku, kde by sešívaní mohli získat další tvář do zálohy.

Již na startu prosince dal kouč Jindřich Trpišovský důvěru bývalému záložníkovi PSV, Juventusu či Ajaxu Mohamedu Ihattarenovi. Velkým příslibem do budoucna by mohl být i dvacetiletý stoper Štěpán Chaloupek, který jaro ještě stráví Na Stínadlech, ale poté z Teplic zamíří do Edenu minimálně na čtyři roky.

Defenzivu Slavie vyztužil také levý bek Ondřej Zmrzlý z Olomouce a o post jedničky se bude ucházet Jindřich Staněk z Plzně. Sešívaní ale koukají i za hranice, což potvrdil i příchod obránce El Hadji Malick Dioufa z norského Tromsö.

MAJITEL SPARTY PŘIZNAL: HRÁČE NEPRODÁVÁME KVŮLI PENĚZŮM, ALE KVŮLI TOMU, ABY SE NEZHROUTILI. ZA PŘÍKLAD DÁVÁ HLOŽKA

Podle dánského deníku Tipsbladet je dalším předmětem zájmu jednadvacetiletý střední záložník ze Severní Makedonie aktuálně působící v Sönderjyske. S tímto týmem sehráli svěřenci kouče Jindřicha Trpišovského v úterý přípravný duel v Portugalsku a zvítězili vysoko 4:0. Sönderjyske už v minulosti do Vršovic jedno zajímavé jméno uvolnilo. Na začátku roku 2021 přišel z Dánska Alexander Bah, který aktuálně působí v Benfice.

Foto: SK Slavia Praha