Frankfurt čelí konkurenci v závodu o sedmnáctiletý švédský talent. O záložníka se přihlásili Katalánci

Frankfurt čelí konkurenci v závodu o sedmnáctiletý švédský talent. O záložníka se přihlásili Katalánci

Sedmnáctiletý švédský záložník Lucas Bergvall má před sebou zřejmě zajímavou kariéru. Již ve svém nízkém věku se prezentuje parádními výkony, což neuniklo pozornosti ani známých evropských klubů. Jeho jméno bylo poslední týdny spojováno především s bundesligovým Frankfurtem, ale o talentovaného středopolaře se nyní přihlásili také Katalánci.

Mládežnický reprezentant Švédska je odchovancem Brommapojkarna, ale v minulém roce přijal další kariérní výzvu, když se přesunul do Djurgårdens IF. Právě na této adrese by se nemusel ohřát dlouze, neboť již po pár měsících sílí zvěsti o dalším možném přesunu.

Kolem talentovaného záložníka krouží delší dobu Eintracht Frankfurt, který se už zajímal na jeho dostupnost po konci této sezóny. Nebyl ale jediným, vedení Djurgårdens IF připustilo, že na jeho služby se již vyptávala také Barcelona.

V TURÍNĚ VĚŘÍ, ŽE RISK JE ZISK. JUVENTUS PŘIVEDL Z LIGUE 1 PORTUGALCE, KTERÝ UŽ JE 10 MĚSÍCŮ BEZ FOTBALU

Ta nyní analyzuje požadavky za jeho vykoupení, které nejsou veřejnosti známé. Katalánci však mohou hráče podepsat až v létě, protože kvůli omezením FFP v lednu přestup nezrealizují.

Poptávka po Bergvallovi je však velká, ačkoliv samotný hráč ještě nezískal ani stabilní místo v základní sestavě. V barvách Djurgårdens naskočil v této sezóně do 25 soutěžních zápasů a připsal si dvě trefy.

Foto: Djurgårdens IF Fotboll