Odnese to lavička či vybavení? Klidného trenéra zaručit nemůžu, tím nebude, říká Kristelová o Řepkovi

Odnese to lavička či vybavení? Klidného trenéra zaručit nemůžu, tím nebude, říká Kristelová o Řepkovi

Úřadující šampion FORTUNA:LIGY před bodově zvládnutým soubojem se Slovanem Liberec (2:1) oficiálně pogratuloval k nedávným padesátinám dvojici klubových legend Tomáši Poštulkovi a Tomáši Řepkovi.

Bývalý kapitán slavného "S" si slavnostní akt v rámci 21. ligového kola užil. "Sparto, díky za neděli, za dárek k narozeninám před plným stadionem i za výhru v zápase," rozplýval se na osobním Instagramu bývalý reprezentant Česka.

Ten se zdá se po období plném kauz a vrcholícím ve vězení konečně uklidnil. Kromě toho, že si chodil tu a tam zahrát za Sokol Červené Janovice a že moderuje svůj vlastní internetový pořad "Red Car", věnoval hodně času studiu nejvyšší trenérské licence.

"Zaťukej to. U něj bude vždycky hodně lidí stát o to, aby tu jistější pozici rozviklali, a budou se o to snažit," řekla v knize intimních rozhovorů "Ženy za zády" jeho dlouholetá partnerka Kateřina Kristelová.

Jak rychle do Baníku přijdete, tak rychle z něj můžete jít pryč. Stát se může cokoliv, řekl Matušovič o Hapalovi 


Přijímačky ke studiu na trenérskou licenci A, která se zaměřuje na profesionální fotbal, úspěšně zvládl již v závěru 2022. Příprava mu zabrala okolo půl roku a v rámci vysněné cesty za trenérským řemeslem na nejvyšší úrovni ho čekalo okolo dvou set hodin studia.

Před Řepkou se evidentně otevírá nová velká kapitola. "Myslím, že na to, jak se uvede, svým způsobem čeká celá fotbalová scéna včetně fanoušků," dodala moderátorka.

Ráda by věřila, že bude klidnější, než když byl ještě aktivní fotbalista, nicméně by byl zázrak, pokud by mu to vydrželo delší časový úsek. "Bojím se, že to půjde do momentu první křivdy, pak to odnese lavička a možná i vybavení," zavěštila si.

"Na kameru už se snad vykašle, s tou už se jednou ranou pěstí kdysi vypořádal, ale klidného trenéra zaručit nemůžu. Tím nebude," vzkázala.

NAŠI FANOUŠCI MAJÍ SVŮJ NÁZOR, NEVÍM, JESTLI V SOBOTU PŘIJDOU, ŘÍKÁ KLADRUBSKÝ. ZE SETRVÁNÍ HELLEBRANDA JE NADŠEN

Kristelová si na Řepkovi nejvíce cení autentičnost, opravdovost i to, že se nestylizuje ani nepřetvařuje a každý od něj dostane pravdu do očí, byť může být nepříjemná.

Zhruba rok a půl zpátky už bývalý stoper Fiorentiny a West Hamu na ono téma rozmlouval v pořadu Tiki-Taka s Vladimírem Šmicerem.

"Jako trenéra si tě neumím představit. Celý tvůj život byl takový bouřlivý a divoký. Jako trenér se přece jenom musíš nějak chovat, nesmíš mít blikance," uvedl celoživotní slávista.

Řepka se však nenechal a kontroval. "Trenér by měl být diplomat? Profesoři mi říkají, abych zůstal sám sebou," poučil sešívaného rivala.

Jaká klubová adresa mu letos dá první velkou trenérskou šanci?