Skot McCullough se chce vrátit do repre, nastoupí už proti Česku?

Skot McCullough se chce vrátit do repre, nastoupí už proti Česku?

[b]Aktualizováno.[/b] Záložník skotského týmu Glasgow Rangers Lee McCullough se chce pod trenérem Craigem Leveinem vrátit do tamní reprezentace a rád by v dresu Skotska nastoupil už v březnovém mezistátním zápase proti Česku.

Jednatřicetiletý McCullough sice ukončil své působení v národním týmu v září 2008, když tvrdil, že se chce soustředit na klubovou kariéru. Ale v tu dobu byl koučem národního týmu Skotska George Burley. Teď se hráč rozhodl změnit názor a rád by zase za skotskou reprezentaci hrál a nejlépe už v březnovém přípravném zápase proti Česku. Tento duel se bude hrát v Hampden Parku.

"Pokud mě trenér nominuje, udělá mi radost. Myslím, že mám mužstvu co nabídnout. Pokud si ale Craig myslí něco jiného, tak to pochopím. Ale udělám všechno pro to, abych mohl opět obléknout dres skotské reprezentace," konstatoval fotbalista.

"Měl bych teď vysvětlit několik věcí. Nikdy jsem se nevzdal možnosti reprezentovat. George Burley mi nikdy nenaznačil, že bych měl být součástí jeho plánů. Měl jsem pocit, že ho nezajímám jako fotbalista. Nikdy jsem si nemohl být jistý jeho plány, ani jsme nemluvili o mých šancích. V té době se mi nedařilo ani v klubu, byl jsem frustrovaný. Musel jsem se v tu dobu koncentrovat jen na sebe a být sobecký. Proto jsem se víc soustředil na mojí hru v Rangers," vysvětlil Lee McCullough.

Bývalý trenér skotských klubů Hearts a Dundee United Levein převzal národní mužstvo v prosinci.