Když se nic neděje, sledujte střídačku, říká „měkkej Němec“

Jürgen Klopp se dostává v Premier Leaugue do prvních sporů s kolegy. Po duelu Sunderland - Liverpool si vyměnil názory s protějškem Samem Allardycem, jenž v minulosti vedl West Ham, Blackburn, Bolton či Newcastle.

Když se nic neděje, sledujte střídačku, říká „měkkej Němec“
Rudí ďáblové vábí dvě ofenzivní esa za 116 milionů liber

Důvodem "přestřelky" na tiskové konferenci byl ostrý faul Jermaina Lense na stopera Reds Mamadoua Sakha.

"Tohle byla situace na červenou kartu. Nechci na sudího křičet: Dej mu červenou, ale když jde hráč takhle do souboje, může se něco zlého přihodit," kroutil hlavou serverem isport.blesk. citovaný exdortmundský stratég, jehož mužstvu už dvakrát po sobě vystřelil výhru Christian Benteke.

Šéf lavičky poraženého celku však s jeho stanoviskem nesouhlasil a vůči novému nadřízenému Škrtela, Mignoleta, Coutinha a spol. dokonce učinil mírný výpad. "Jestli si myslí, že za tohle je červená, tak je to měkkej Němec. Byl to faul za žlutou kartu," uvedl Deníkem Sport citovaný jednašedesátiletý kouč, jenž Sunderland převzal v říjnu.

Oba trenéři si ovšem podali ruce a nic dalšího už se nerozebírali. Šéf lavičky osmnáctinásobného mistra Anglie navíc situaci zlehčoval. "I tohle je v ceně vstupenky... V případě že se nic neděje na hřišti, sledujte střídačku," zakončil na webu isport.blesk.cz Klopp, jehož projevené emoce u postranní čáry museli krotit i přítomní policisté.

Které 2 hráče chce mít Guardiola v Manchesteru v předstihu?