Hráči mají jasno: Costa trumfl i Aubameyanga s Müllerem

Německý půlmistr Bayern Mnichov, který bude útočit na rekordní čtvrtý ligový primát v řadě, se na druhou polovinu bundesligové sezony připravuje také se třemi uzdravenými hráči.

Hráči mají jasno: Costa trumfl i Aubameyanga s Müllerem
Giroud střílí na Shearera: nepotřebujeme posily!

Po zraněních jsou na začátek zimního soustředění fit jak nizozemský rychlík Arjen Robben, tak španělský středopolař Juan Bernat a Douglas Costa, u něhož se nyní na chvíli zastavíme.

Costa se do bavorské Allianz Areny přesunul v létě 2015 ze Šachtaru Doněck za 30 milionů eur a v novém působišti se adaptoval velmi rychle, o čemž svědčí individuální ocenění.

Samotní hráči nejvyšší německé soutěže ho totiž za jeho nadprůměrné výkony ve dvanácti startech vyhlásili nejlepším hráčem podzimu.

Pětadvacetiletý brazilský křídelník s pěti tituly z ukrajinské Premier League, jenž působí na Starém kontinentu od startu roku 2010, obdržel 30,3 procent všech hlasů.

Až za ním skončil nejlepší střelec podzimní části Pierre-Emerick Aubameyang z Borussie Dortmund, jenž dostal 23 procent hlasů a spolehlivý Thomas Müller z Bayernu, jehož podpořilo 14,8 procent fanoušků.

Hiddinkovi narostla křídla: kam až Chelsea vytáhne?