Kam Hašek doporučil Dovalila, že kvůli nové práci opustí Slavii?

Stále relativně čerstvý šéf slávistického skautingu Jakub Dovalil má na stole konkrétní nabídku od svazu Spojených arabských emirátů, kde by měl převzít tamní reprezentační výběr do dvaceti let.

Kam Hašek doporučil Dovalila, že kvůli nové práci opustí Slavii?
Srníček se jmenoval jinak, než se psalo! Tisk komolí i jiné tváře

To, že nejde o spekulaci, dokazuje i skutečnost, že již u Perského zálivu v minulých dnech podepsal předběžný kontrakt.

V Edenu tak podle všeho dlouho nevydrží, i když sám tvrdí, že se to ve Vršovicích rozjelo výborným směrem. Prezident Jiří Šimáně i ředitel David Trunda mu však stopku nevystavili. "Řekli mi, že chápou, jaká je to pro mě šance a nebudou mi bránit. A že se potom můžu vrátit," citoval iSport.cz Dovalila, jenž dle svých slov čeká už jen na vyřízení formalit a letenku.

Bývalého dlouholetého kouče české jednadvacítky doporučil Ivan Hašek, jenž aktuálně sedí na lavičce arabského celku Fudžajrá SC. "Volal mi to jako první. Asi mě doporučil. Chtěli zahraničního trenéra, který má s touto kategorií bohaté zkušenosti. Mluvili se mnou manažer svazu, technický ředitel a místopředseda, probírali jsme podmínky smlouvy," pokračoval jednačtyřicetiletý rodák z Prahy v rozhovoru pro Deník Sport.

A jaké by měl mít prioritní úkoly pro nejbližší období? Především úspěch v říjnové kvalifikaci v Bahrajnu o postup na světový šampionát do 20 let, které bude hostit v květnu příštího roku Jižní Korea.

Teplice chtějí přivést na Stínadla dva svěřence trenéra Kozla