Hráči United? Prý jsou znudění, neusmívají se a nebaví se...

Nedávný více než vydřený postup Manchesteru United ve třetím kole FA Cupu proti třetiligovému Sheffieldu United pořádně rozlítil některé ikony dvacetinásobného šampiona Anglie na čele s bývalým reprezentantem Albionu Paulem Scholesem.

Hráči United? Prý jsou znudění, neusmívají se a nebaví se...
Čtveřice veteránů, o kterých uslyšíme i v roce 2016

"Hrůza. Těší mě jediná věc. Že nemusím jet příští úterý do Sheffieldu," pronesl někdejší ryšavý středopolař, jehož stanovisko zveřejnil server sport.cz.

A jak už učinil v průběhu podzimní části nejednou, i tentokráte se zaměřil na manažera Louise van Gaala, který se podle něj na Old Trafford nehodí. "Nikdy jsem neřekl, že by ho měli vyhodit. Jeho styl hry však nezapadá do identity klubu, ale on se s vámi bude hádat, že hráči to překonají. V Premier League jim patří páté místo. Na první pozici ztrácejí jen devět bodů, což je pro něj omluvou. Myslím si však, že i fanoušci by raději chtěli vidět hezčí fotbal, než být v současné pozici. Zdá se, že hráči jsou sami ze sebe znudění. Nevidím žádný týmový duch, nikdo za nikoho nebojuje. Neusmívají se a nebaví se. Myslím si, že i Van Gaal je z toho na lavičce rozčarovaný, přestože po zápase říká, že je šťastný," pokračoval na portálu sport.cz dvojnásobný vítěz Ligy mistrů z let 1999 a 2008.

S převzetím United jsou spojováni například Mourinho, Guardiola, Blanc či Giggs. Všichni zmínění by podle něj byli lepší než současný vůdce. "Snažil jsem se za tímto týmem stát, ale poslední tři týdny to začíná být stále těžší a těžší. Vždy, když přijdu na Old Trafford, vidím zase jen špatný fotbal. Za posledních šest měsíců jsme neviděli žádnou změnu - a on je šťastný z takového vítězství?," zakončil webem sport.cz citovaná legenda Rudých ďáblů, která si za United připsala 718 soutěžních zápasů a 155 vstřelených branek.

V rozjeté Neapoli panuje euforie. Titul si žádá i Maradona...