Proč ještě není Bayern připraven ovládnout Ligu mistrů?

Dřívější slova Josepa Guardioly už jsou dostatečně známá. Chce jít trénovat do Premier League kvůli nové výzvě. A protože se nepředpokládá, že by převzal například Stoke City či Sunderland, v úvahu připadají pouze tři možnosti - Chelsea a oba manchesterští giganti z Old Trafford a Etihad Stadium.

Proč ještě není Bayern připraven ovládnout Ligu mistrů?
Van Gaal má jasno, ale hvězda Lazia zatím mlží a vyčkává

Protože je Guus Hiddink pouze dočasným manažerem Blues, svými slovy dostal pot tlak zejména Louise van Gaala a Manuela Pellegriniho, jimž se tento týden z katarského Dauhá také "na dálku" omlouval...

"Je mi líto, co jsem svým vyjádřením způsobil. Celou kariéru, ať už jako hráč nebo trenér, jsem své kolegy respektoval. Ještě jednou se omlouvám, pokud má slova byla neuctivá. To jsem fakt nechtěl. Nebylo mým záměrem někoho urazit," citoval web idnes.cz slova šéfa lavičky bavorského titána z Allianz Areny.

Jméno svého příštího zaměstnavatele pochopitelně stále neprozradil. "Nemohu na to odpovědět, dokud neuzavřu nový kontrakt. Možná se to stane během sezony, možná později," pokračoval na idnes.cz nynější nadřízený Robbena, Ribéryho, Lewandowského a spol.

Ať už zamíří kamkoliv, jisté je, že má před sebou v Mnichově poslední měsíce. Také proto by rádi konečně viděli fanoušci Bayernu v jeho rukou trofej pro vítěze Ligy mistrů. Co na to španělský odborník, jehož svěřenci se s prestižní soutěží loučili v posledních dvou sezonách vždy v semifinále? "Na vítězství v Lize mistrů ještě nejsme připraveni. Máme problém, že když dostaneme gól, tak ztratíme koncentraci a kontrolu. Ale bez ohledu na trofeje chci, aby lidé byli spokojení s tím, jaký fotbal hrajeme. Tituly jsou jen čísla, ale fotbal jsou emoce. Když fanoušci po zápase odcházejí spokojeni, je to pro trenéra to nejlepší," uzavřel Guardiola, jehož názor vyšel na idnes.cz.

Dominantní hvězdy Bundesligy, kterým patří budoucnost