Messi náhradou za Zlatana? PSG hlásí letní lov na jinou tvář

Prakticky celý podzim se mluvilo o tom, že argentinský reprezentant Lionel Messi je připraven opustit katalánský velkoklub. Aktuální držitel Zlatého míče byl spojován i se zámožným francouzským klubem, ale vedení PSG nyní prohlásilo, že jako hlavní letní cíl si vyhlédlo spíše jeho spoluhráče Neymara.

Messi náhradou za Zlatana? PSG hlásí letní lov na jinou tvář
Sto milionů eur a Morata s Pogbou do Madridu již v lednu?

Aktuální mistr Ligue 1 míří směle za dalším triumfem v řadě a hledá nového kanonýra pro další sezónu. Současnou úlohu útočníka číslo jedna zatím vyplňuje Zlatan Ibrahimovič, kterému však na konci této sezóny končí smlouva a mluví se o jeho odchodu. Vedení klubu se tedy snaží přivést pod Eiffelovku adekvátní náhradu, která by přinesla gólové hody.

Podle listu L´Equipe se kouč Laurent Blanc snaží podepsat hvězdného útočníka Barcelony, který se dostal v anketě Zlatý míč do elitní trojky. Je jím brazilský reprezentační kapitán Neymar, o kterém uvažuje například i Manchester United.

Třiadvacetiletý talent se po svém příchodu na Camp Nou ihned zabydlel a v novém ročníku La Ligy zaznamenal 15 branek v šestnácti zápasech.

Nejhorší manažer v historii Premier League? Adeptů je celá řada