Nejlepší střelec Serie A dozrál a vyrostl na úroveň nejlepších

Ve dvaceti zápasech defenzivní Serie A vstřelil argentinský reprezentant Gonzalo Higuaín dvacet branek, suverénně kraluje střelecké tabulce a navíc bude útočit na svůj osobní gólový rekord, který si sedmadvaceti ligovými zásahy ustanovil v sezoně 2009/2010 ještě v trikotu Bílého baletu.

Nejlepší střelec Serie A dozrál a vyrostl na úroveň nejlepších
Paříž už ve Francii neprohrála 30 zápasů. Co je její motivací?

Icardi z Interu, Bacca z AC Milán či Dybala z Juventusu ztrácí spoustu tref a vypadá to, že osmadvacetiletého střelce momentálně vedoucího SSC už nemají šanci dohnat. "Prožívám nejvíce vzrušující období své kariéry," přiznal webem sme.k citovaný snajpr, za něhož v létě 2013 poslal jihoitalský klub do Madridu 37 milionů eur.

Aktuálně je v TOP 5 předních ligách nejlepším kanonýrem Starého kontinentu. Možná za to může i úprava jídelníčku a dieta, jež neobsahuje například majonézu či sladkosti, jimž se dříve nevyhýbal. "Je jako stroj. Jeden z těch hráčů, kteří dokáží paralyzovat soupeře," uvedl na jeho adresu záložník Marek Hamšík, jehož slova publikovaly stránky sme.k.

V minulosti byla bývalému hráči River Plate vyčítána kolísavost formy i náladovost. "To už neplatí. Dozrál. Vyrostl na úroveň těch nejlepších a nejschopnějších," pokračoval ve chvále Higuaínův trenér Maurizio Sarri, jenž s Neapolí útočí na titul po mnoha a mnoha letech prázdna.

Velkému zájmu Arsenalu, Paris Saint-Germain a dalších velkoklubů se tak nelze divit...

Lednové posily AC Milán? Fanoušci už je budou dobře znát...