Nástupce Kompanyho? Na Etihad Stadium řeší klíčovou pozici

Během dvou týdnů by se do sestavy Manchesteru City měl vrátit Vincent Kompany. Klíčový muž zadních řad a kapitán týmu v poslední době často laboruje se zraněními a navíc už mu táhne na třicet. I proto se vedení Citizens rozhodlo jednat a shání náhradu, která by v budoucnu měla zaujmout Kompanyho místo. Kdo přichází v úvahu? Givemesport.com to vidí takto:

Nástupce Kompanyho? Na Etihad Stadium řeší klíčovou pozici
Hlavní důvody, kvůli kterým nebude boj Leicesteru o účast mezi Big four lehký

John Stones

Jeden z nejtalentovanějších Angličanů posledních let. Co se týče pozice středního obránce, nenašli byste v Premier League kvalitnějšího hráče v této věkové kategorii. Stonesovi je totiž stále jen jednadvacet let, přesto se už vypracoval mezi špičkové obránce. Kromě Citizens se o něj ale zajímají i další přední anglické celky včetně Chelsea.
[break]

Diego Godín

V případě uruguayského reprezentanta by se nejednalo o dlouhodobé řešení, protože Godín je stejně starý jako Kompany. Na rozdíl od talentovaného Stonese by ale byl výrazně levnější a navíc má mnohem více zkušeností. V Manchesteru by tak mimo jiné nemuseli tolik řešit dodržování finančních pravidel Fair Play, protože za Godína by do Madridu poslali poměrně malou sumu peněz.
[break]Pět hráčů, na které si kvůli trestu musí Real nechat zajít chuť

Shkodran Mustafi

Poměrně neznámý hráč si dělá ve Valencii velké jméno. Mustafi přišel na Mestallu ze Sampdorie v srpnu 2014 a za tu dobu se probojoval na pozici stopera číslo jedna. Pokud by ho Citizens skutečně chtěli, museli by sáhnout hluboko do kapsy. Třiadvacetiletý německý reprezentant je totiž budoucností netopýrů, kteří by se ho jen velmi neradi vzdávali.