Bayernu to v Bay Areně nestřílí, Torres slavil stý gól za Atlético

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] První únorová sobota nabídla na Starém kontinentu hned několik atraktivních soubojů. A to nejen v Premier League, ale také v Bundeslize či Primera División. Věděli jste, že Bayern Mnichov vstřelil během pěti posledních výjezdů do Bay Areny, kde je doma Leverkusen, pouhé tři branky?

Bezbrankový šlágr v Berlíně, Darida má (jen) bod

A statistiku si bavorský titán z Allianz Areny nevylepšil ani v tom šestém, protože více než 30 tisíc diváků na stadionu branku nevidělo. Tým Josepa Guardioly, v jehož dresu utkání nedohrál v 84. minutě vyloučení Xabi Alonso, tak nevyužil remízy Borussie Dortmund a odstup mezi oběma velkokluby na čele tabulky zůstává osmibodový.

A jaké další poutavá klání se tedy hrála? Liverpool, jemuž chyběl na lavičce trenér Klopp, jenž byl v nemocnici se slepým střevem, v domácím utkání se Sunderlandem pouze remizoval 2:2. V barvách Reds byl nejvíce vidět Brazilec Firmino, který jeden gól dal a na druhý přihrál Lallanovi, za hosty se střelecky prosadili Johnson a Defoe, jemuž se comeback na ostrovech velmi vydařil.

Tottenham udolal Watford, čímž prodloužil vítěznou sérii a v tabulce Premier League se posunul již na druhé místo. Na skalp nováčka soutěže stačil Spurs pouze jeden vstřelecný gól, který v 64. minutě zařídil Trippier.

Ve šlágru v Gelsenkirchenu zůstaly všechny body doma. Schalke 04 totiž přejelo Wolfsburg poměrem 3:0. O branky vítězů se postarali Huntelaar, Geis a Schoepf.

Atlético Madrid sice v domácím duelu na stadionu Vicente Calderóna s Eibarem prohrávalo, ovšem v posledních třiceti minutách výsledek otočilo. Argentinský kouč Diego Simeone za to děkoval Gimenezovi, Niguezovi a Torresovi, jenž jistil konečný výsledek 3:1 v nastaveném čase. Pro "El Nina" s minulostí v Liverpoolu, Chelsea či AC Milán s jednalo o jubilejní stou trefu v trikotu madridského mužstva!