Toni se pustil do spoluhráčů: Někteří si nezaslouží být v Serii A

Obávaný kanonýr těsně před odchodem do profesní penze Luca Toni už se pomalu smiřuje s tím, že jeho zaměstnavatel Hellas Verona na konci sezony poputuje ze Serie A do Serie B.

Toni se pustil do spoluhráčů: Někteří si nezaslouží být v Serii A
Odmítnout nabídku Juventusu na Hamšíka nebylo lehké...

Verona je v současnosti poslední a na sedmnáctou příčku, na níž sídlí Carpi s Palermem, ztrácí osm kol před koncem devět bodů. Bývalého snajpra Juventusu, Janova, Al Nasru, Fiorentiny, AS Řím či Bayernu Mnichov by se však sestup již týkat neměl, protože oznámil konec kariéry.

Již osmatřicetiletý mistr světa z roku 2006, jenž ve Veroně pookřál a jen v lize za ni od svého příchodu nasázel 47 branek, byl po posledním víkendovém neúspěchu mimořádně naštvaný a svůj vztek směřoval na některé kolegy, které nejmenoval...

"Buďme upřímní. Poslední duel jsme měli vyhrát, ale stal se pravý opak. Fanoušci nás vypískali a měli pravdu. Nic jiného jsme si nezasloužili. Hráli jsme katastrofálně a museli jsme se jim omluvit. Důvod, proč jsme v tabulce poslední, je jasný. Zasloužíme si pád. Právě proti Carpi jste mohli vidět všechny naše nedostatky. Někteří hráči si nezaslouží hrát Serii A a právě proto sestoupíme. Nyní se musíme soustředit jen na to, abychom ve zbývajících duelech nehráli tak trapně," nebral si servítky dvojnásobný nejlepší střelec italské nejvyšší soutěže z let 2006 a 2015, jehož slova publikovaly stránky sme.sk.