Berkovec se čertil: Už nás to s*re. My gól nedáme, ať je na hřišti kdokoliv

Aktuálně třináctá Karviná už nerozvlnila soupeřovu síť třikrát za sebou a se čtyřmi vstřelenými brankami se dělí se Zbrojovkou a Bohemians 1905 o pozici nejméně produktivního týmu celého prvoligového peletonu.

Berkovec se čertil: Už nás to s*re. My gól nedáme, ať je na hřišti kdokoliv

Trenér Jozef Weber však zůstává pro blízkou budoucnost optimistou. "Opakovaně podáváme sympatické výkony, ale bohužel nám to nejde v koncovce. Když nedáváme góly, tak je jasné, že máme problémy s výsledky. Ale je to o hlavách. Hráči musejí být klidní. Je to sport. Věřím, že se k nám úspěšná koncovka vrátí. Máme fotbalisty, kteří umějí střílet góly, ať už Budínský, nebo Kalabiška - a snad se do sestavy po zranění vrátí Wágner. Ten střelecký potenciál v našem týmu je. Věřím, že s Olomoucí, ale pak i s Brnem uspějeme," citoval idnes.cz šestačtyřicetiletého odborníka, jenž v minulosti vedl také Klokany.

Nynější situace hodně znepokojuje také osmadvacetiletou brankářskou jedničku Martina Berkovce. "Už nás to s*re. Ještě horší než další prohra je, že jsme znovu nedali gól. Čtyři branky jsou málo. My je potřebujeme dávat, protože jinak nemůžeme mít body. Hlavně doma se musíme prosazovat, ale ani to se nám nedaří," mrzelo idnes.cz citovaného gólmana, jenž už sbíral starty i za Slavii, Bohemians, Táborsko či Hlučín.

Holzer: Jde i o produktivitu a já mám zatím jen jednu asistenci, což je málo. Chtěl bych týmu pomoci více

Naposledy na Letné se nemohl tým spoléhat na zraněného Tomáše Wágnera, jehož v útoku nahradil stále teprve osmnáctiletý teenager z Venezuely Eric Ramirez. Také on se dostal do šancí, ale bez výsledku a netrefil se ani při svém pátém vystoupení v české nejvyšší soutěži, ve které dosud nasbíral 126 odehraných minut. "V zahraničí i mladíci z takových šancí branky dávají... Chápu, že jsme hráli na Spartě, že byla slušná návštěva, ale hraje ligu. Nemůžeme rozlišovat, jestli je někdo mladý, nebo ne. Wágner chyběl, protože předtím byl pořád v základu, ale Eric ho nahradil dobře. Šance jsme zase měli stejně jako předtím, jenže my gól nedáme, ať je na hřišti kdokoliv," pokračoval na webu idnes.cz spoluhráč Košťála, Šislera, Hoška a spol.

A za pravdu mu dal také čtyřiatřicetiletý slovenský záložník Marek Janečka. Také bývalý hráč Zlatých Moravců, Spartaku Trnava či Hansy Rostock přiznal, že celek stále nevyřešil střílení góků a že se v koncovce trápí. V sobotu 16. září přijede do karvinské tvrze rozjetá Sigma. Podaří se prolomit alespoň obranu Hanáků?

Pravou nohu má jen na opírání, i tak by ale mělo liberecké Lvíče s dobrými centry Votrokům pomoci....