Walcotta s Rooneym už mají. Přiletí do města Beatles i Vardy?

Walcotta s Rooneym už mají. Přiletí do města Beatles i Vardy?

Jeden z čelních představitelů Evertonu Steve Walsh se zaměřil na opětovné setkání s útočníkem Leicesteru City Jamiem Vardym, jenž by se tak mohl od léta stát novým kolegou Pickforda, Klaasena, Rooneyho, Tosuna, Walcotta, Schneiderlina, Sigurdssona a spol.

List The Liverpool Echo připomíná, že se oba pánové dobře znají. Byl to totiž právě současný funkcionář Toffees z Goodison Parku, který pracoval v managementu Lišek zrovna v době, kdy k nim přestoupil současný reprezentant Albionu.

Ostřílený kanonýr s minulostí v Halifaxu Town tehdy přicházel na King Power Stadium z jedné z nižších soutěží (Fleetwood Town) a jeho transfer vyšel na sumu okolo jednoho milionů liber.

Když se Leicester probojoval do Premier League, devatenáctinásobný reprezentant své země skóroval v jedenácti ligových duelech v řadě a v magické sezoně 2015/2016 pomohl klubu k historickému titulu.

K tomuto datu se kolega Mahreze, Iheanacha či Schmeichela prosadil v Premier League šestapadesátkrát, s tím, že k tomu potřeboval 134 vystoupení.

Walsh by se rád s Vardym, který v tomto ročníku zaznamenal 14 ligových tref, čímž potvrdil, že poslední tři sezony šlapě, opět potkal na jedné adrese. Je však jasné, že bude pod tlakem, protože tým z města Beatles je po třiceti kolech až na deváté příčce a to investoval do nových tváří zhruba 200 milionů liber.