Alisson? Liverpool je připraven vyfouknout jej Realu, aby nahradil Kariuse

Real Madrid sice koupil brankáře Andrije Lunina, na odchodu je však jednička Keylor Navas a od mladého Ukrajince se nečeká, že by měl chytat v tak brzkém věku. V úvahu tak připadá, že by mohl Bílý balet posílit nový gólman.

Alisson? Liverpool je připraven vyfouknout jej Realu, aby nahradil Kariuse

S přetupem na Santiago Bernabeu je už od května spojován brazilský brankář ve službách AS Řím Alisson, po mistrovství světa se ale objevily spekulace, že by měl do Madridu zamířit spíše belgický Thibaut Courtois, současná jednička Chelsea. Není jisté, koho Real Madrid nakonec zvolí. Pokud by ale chtěli Alissona, tak by měli jednat co nejrychleji. Mají totiž konkurenci.

O kometu římských Vlků se totiž nově zajímá Liverpool. A ten to myslí vážně. Poté, co je ve finále Ligy mistrů právě proti Realu Madrid zklamal německý gólman Loris Karius, si Jürgen Klopp podle všeho "potaji" vyhlíží novou jedničku. A podle důvěryhodných médií z Anglie i z Itálie to padlo právě na Alissona. 

Podle oněch zdrojů nabízí římským Vlkům za gólmana neuvěřitelných 62 milionů liber! Real Madrid rozhodně není chudý klub, za brankáře by ale bez hloubějšího zvážení takovou sumu nejspíše nezaplatil. Navíc podle stejných médií je Courtois k mání za 40 milionů liber, což jsou pouze dvě třetiny částky, kterou Liverpool nabízí za Alissona a která navíc nemusí být konečná.