Král comebacků? Bílý balet pod vedením Zidana!

BÍLÝ BALET

Real Madrid opustili v létě dva klíčoví muži Zinedine Zidane a Cristiano Ronaldo. Ti toho v Madridu společně dokázali opravdu hodně, o těchto skvělých počinech se ale nepíše. Nejen Ronaldo zařídil pod vedením francouzské legendy několik skvělých comebacků, v akci uvidíme samozřejmě i hlavičkového hrdinu z nastavení Sergia Ramose. Podívejme se na pět nejlepších comebacků Realu Madrid za koučování Zinedina Zidana!

vs. Rayo Vallecano – La Liga 2015/16

Real Madrid sice tento ročník La Ligy neovládl, i přesto ke konci sezóny pěkně trápil Barcelonu, která měla v lednu dvojciferný náskok a nakonec zvítězila jen o bod. Realu se ke konci roku opravdu dařilo a to potvrdil i v městském miniderby proti týmu Rayo Vallecano.

Malý madridský klub se totiž brzy po úvodním hvizdu dostal do vedení a na zvýšení na 2:0 se nemuselo čekat dlouho. Real Madrid byl pod tlakem. Jenže ještě do konce poločasu stihl snížit Gareth Bale, po přestávce zase vyrovnal Lucas Vazquez. Vítězný gól padl v 81. minutě opět z kopačky velšského kouzelníka a Realu Madrid se tak povedlo něco, co se v La Lize často nevidí – vyhrát navzdory dvoubrankovému deficitu v průběhu utkání.

Hrdina Realu Madrid Gareth Bale a jeho první branka proti Rayu Vallecanu.

Výsledek obrázku pro gareth bale goal vs vallecano