Král comebacků? Bílý balet pod vedením Zidana!

BÍLÝ BALET

Real Madrid opustili v létě dva klíčoví muži Zinedine Zidane a Cristiano Ronaldo. Ti toho v Madridu společně dokázali opravdu hodně, o těchto skvělých počinech se ale nepíše. Nejen Ronaldo zařídil pod vedením francouzské legendy několik skvělých comebacků, v akci uvidíme samozřejmě i hlavičkového hrdinu z nastavení Sergia Ramose. Podívejme se na pět nejlepších comebacků Realu Madrid za koučování Zinedina Zidana!

vs. Wolfsburg – Liga mistrů 2015/16

Ve čtvrtfinále Ligy mistrů bylo šest světových týmů, Wolfsburg a Benfika Lisabon. Alespoň se to tak tehdy psalo. Dalo by se říct, že Real Madrid měl při losu štěstí, když mu byl přidělen právě tým outsiderů z Německa. Jenže po utkání ve Volkswagen Areně se smáli právě Vlci. Ti doma porazili Real Madrid 2:0 a schylovalo se na velkou senzaci.

Bílý balet musel doma na svém stadionu srovnat a vyhrát nejméně 2:0, aby se dostal do prodloužení, zároveň nesměl inkasovat, neboť by se branka počítala za dva. Comeback byl ale v režii největší hvězdy týmu Cristiana Ronalda. Ten se prvně nemýlil po přihrávce Daniho Carvajala a dvojzápasové skóre srovnal hlavičkou po rohovém kopu. Vítězný gól padl až ke konci utkání a jeho autorem byl opět CR7, jenž proměněným přímým kopem poslal svůj tým do semifinále.

Hattrick-hero Cristiano Ronaldo po svém přímém kopu, kterým poslal Real Madrid do semifinále.

Výsledek obrázku pro cristiano ronaldo vs wolfsburg