Fenomén, kterého ale nepotřebují. Ohledně Dybaly musí najít Argentinci řešení...

Fenomén, kterého ale nepotřebují. Ohledně Dybaly musí najít Argentinci řešení...

Čtyřiadvacetiletý Paulo Dybala znovu chyběl v základní sestavě Argentiny a to i přesto, že v nominaci vůbec nefiguroval Lionel Messi, jenž zatím neoznámil, jak dlouho si chce dát mezinárodní přestávku.

V minulosti se přitom psalo, že hvězda Juventusu nemůže hrát v útoku s ikonou Barcelonou, protože oba vyznávají podobný styl. A na základě toho se očekávalo, že snajpr Bianconeri dostane mnohem více prostoru, než tomu bylo dosud.

Dočasný trenér argentinského výběru Lionel Scaloni ho během výhry proti Guatemale (3:0) neposlal na trávník vůbec a proti Kolumbii (0:0) ho poslal do boje až v průběhu druhého dějství.

Jak to pak vysvětloval fanouškům, kterým bývalý snajpr Palerma chyběl? "Nemáme mezi sebou žádné konflikty, náš vztah je moc dobrý. Je to fenomén a výborný kluk. Musíme najít řešení, aby se cítil co nejlépe," vzkázal čtyřicetiletý stratég jihoamerického giganta.

Trojnásobný šampion Serie A již září na Apeninském poloostrově několik let, nicméně na mezinárodním poli ne a ne prorazit. Ačkoliv už za Argentinu nastoupil čtrnáctkrát a sedmkrtát se tak stalo od úvodního hvizdu, na první přesný zásah stále čeká.