Hruškovo přání před Příbramí je lepší výsledek, než jen 1:0: Chci, abychom ten zápas zvládli s nějakou větší produktivitou

Úřadující český šampion ze Štruncových sadů by měl mít před sebou jednoduchý zákusek, kterým je Příbram, jež odešla poražena z posledních pěti zápasů a to vše při notně nelichotivém skóre 2:20.

Hruškovo přání před Příbramí je lepší výsledek, než jen 1:0: Chci, abychom ten zápas zvládli s nějakou větší produktivitou

Právě ze středočeského města, kterým protéká řeka Litavka, dorazil loni do Doosan arény dvaatřicetiletý strážce svatyně Aleš Hruška, jenž dokázal v posledních týdnech posadit na lavičku o dva roky staršího Slováka Matúše Kozáčika.

"Nějak specificky to ale vnímat nebudu. Je to prostě další ligový zápas, budu se na něj připravovat jako na každý jiný. Po tom sestupu tam navíc moc bývalých spoluhráčů už není, je to taková trochu jiná Příbram," upozornil na stránkách fcviktoria.cz svěřenec kouče Pavla Vrby.

Ačkoliv dokázal soubor trenéra Josefa Csaplára remizovat na Spartě a porazit Sigmu, poslední výsledky má hrůzostrašné. "O tom ani nechci nějak přemýšlet. Hrajeme doma, my to musíme zvládnout. Jak se bude prezentovat soupeř, to není naše věc, musíme to zvládnout sami za sebe," burcoval po náloži od Realu kolega Zemana, Ekpaie, Řezníčka a spol.

Byť má Viktoria náročný program, jde o poslední klání před mezinárodní přestávkou a aktuálně druhý tým tabulky tak do toho může dát úplně všechno. "Člověk ten fotbal dělá pro to, aby hrál zápasy. Za mě osobně čim víc toho odchytám, tím lépe, mám radši zápasy než tréninky. A na co pozvat diváky? Já doufám, že na více než vítězství 1:0. Chtěl bych, abychom ten zápas zvládli s nějakou větší produktivitou," uzavřel stránkami fcviktoria.cz citovaný Hruška, jehož svého času označil Tomáš Vaclík za nejlepšího brankáře tuzemského prvoligového peletonu.

Výkop je na západě Čech stanoven na nedělní patnáctou hodinu.