Kývne Icardi na stále neutichající volání Realu? Ve skutečnosti to možné je, ale…

Kývne Icardi na stále neutichající volání Realu? Ve skutečnosti to možné je, ale…

Není žádným překvapením, že se Bílý balet v blízké době neubrání menší přestavbě kádru, která by měla začít tou útočnou fází. Jednu slibnou posilu si proto vedení královského celku vyhlédlo v Itálii, kde již šestou sezonu obléká modročerný dres Interu Milán Mauro Icardi.

Již od léta, kdy se kormidla Realu Madrid vzdal Zinédine Zidane ve prospěch Julena Lopeteguiho, se začalo spekulovat, jaká ofenzivní tvář posílí už tak vysoké ambice klubu. Vzhledem k tomu, že sezona ještě nebyla v plném průběhu, se na nějaké větší utrácení netlačilo, a proto i s nabídkami za Icardiho to nebylo tak horké.

V dnešní době je ovšem situace naprosto odlišná. Real pomalu začíná tušit, že to staré jádro týmu, které se v posledních letech těšilo z jednoho evropského úspěchu za druhým, bude potřebovat nový mladý impuls, jenž by mu umožnil držet krok právě s tou špičkou, mezi níž Madrid celé ty roky tak hrdě patřil.

Florentino Pérez tedy dlouho neotálel a začal rozhazovat svoje sítě. Nyní už není žádných pochyb o tom, že argentinský forward působící v italském Interu je jeho přestupovou volbou číslo jedna do útoku, což mu dal jasně najevo. S čím však možná nepočítal, je to, že tak velký zájem nemusí být vždy z obou stran stejný.

„Jsem si vědom zájmu Realu o mé služby, ale abych byl zcela upřímný, já sám si nemyslím, že pro mě nastal ten správný čas, abych mohl Inter opustit. Mám ve zvyku si stanovit cíle, jichž se snažím postupně dosáhnout. Prvním bylo dostat se s Milánem do Ligy mistrů, druhým je tu něco vyhrát a teprve až pak ve třetím kroku mohu pomýšlet nad svou budoucností,“ naznačil, že přestup tedy možný je, ale zájemci si budou muset počkat.