Mešanovič by mohl po vypršení vršovické smlouvy zakotvit v Mladé Boleslavi

Mešanovič by mohl po vypršení vršovické smlouvy zakotvit v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav je v prvoligové tabulce desátá, ale protože by ráda finišovala v první šestce, v zimní přestávce se snaží kádr trenéra Jozefa Webera ještě zkvalitnit.

Do města automobilů dorazili na přestup středopolař Dominik Mašek z Bohemians a univerzál Jakub Fulnek z Jihlavy, s tím, že na hostování přišel stoper Tomáš Hájek, jenž ve Viktorii Plzeň nedisponoval žádným velkým herním vytížením.

Protože je nejistá budoucnost nejlepšího kanonýra Fortuna:ligy Nikolaje Komličenka, boleslavští funkcionáři hodlají přivést také kvalitní ofenzivní hrozbu.

Podle spekulací stojí zaměstnavatel Konatého, Matějovského či Přikryla o letní přestup osmadvacetiletého bosenského střelce Murise Mešanoviče.

Ten má ve vršovickém Edenu smlouvu už jen do konce sezony a zatím ji neprodloužil. Klub prezidenta Dufka se Škodovou za zády si měl navíc rodáka ze Sarajeva s minulostí v Jablonci či Jihlavě již v předstihu zavázat lukrativními podmínkami.

Protože byl Mešanovič po vážném zranění, v nynějším ligovém ročníku dostal šanci jen na 120 minut čistého času, což znamenalo, že se neměl příležitost přiblížit svému gólovému maximu ze sezony 2016/2017, jíž zakončil s dvanácti přesnými zásahy. Skóroval tak pouze při pomoci juniorce.

Pravděpodobnost zimního převlékání dresu snižuje zranění Stanislava Tecla, který se uzdraví až v závěru jara a také skutečnost, že Jusuf Hilal dorazí do Edenu až v létě. Kouči Jindřichu Trpišovskému by tak zůstali do útoku už jen Škoda, Olayinka a Matoušek, jenž navíc může být odeslán na hostování do Příbrami.