Sigma se pokusí využít toho, že Jablonci bude chybět zraněná duše týmu...

Nejkratší zimní pauza v historii české nejvyšší soutěže je minulost a v druhý únorový pátek se opět rozjedou soutěžní boje. Kromě Julisky se bude hrát prvoligový fotbal také na Andrově stadionu, kam přijede čtvrtý Jablonec.

Sigma se pokusí využít toho, že Jablonci bude chybět zraněná duše týmu...

Cíl domácí Sigmy je jasný. Využít domácího prostředí, urvat plný počet bodů a rozšířit svou devatenáctibodovou sbírku, kvůli které je v současnosti až na nelichotivé čtrnácté pozici...

"Pokusíme se využít toho, že Jablonci bude zřejmě chybět zraněná duše týmu Michal Trávník. Získat tři body je v naší situaci skoro nutnost. Potřebujeme se od něčeho odpíchnout, připraveni jsme, tak snad to zvládneme," nechal se slyšet před úvodním hvizdem hanácký kormidelník Václav Jílek.

Ačkoliv Jablonec prošel většími změnami než Sigma, zimní přípravou proplul bez porážky s bilancí šesti vítězství a dvou remíz. Prohrát by nechtěl ani v olomoucké tvrzi.

"Těšíme se na ligový zápas. Otevíráme druhou polovinu sezóny a uvidíme, jak to bude vypadat. Určitě se toho přes zimu hodně událo. Co se týče odchodů a zdravotního stavu, tak to všechno uvidíme. Myslím si, že připravení jsme dobře. Samozřejmě Olomouc je kvalitní soupeř a čeká nás těžké utkání, ale jsme na to připravení. Do Olomouce jedeme s tím, že chceme uspět a odvést kvalitní výkon," uzavřel Petr Rada, jehož mužstvo si se svým pátečním soupeřem poradilo na podzim poměrně jasně 3:0.