Přestupové perličky: Opotřebovaný Ramos, Asensio do Londýna či nechtěný Mustafi?

Přestupové spekulace se stupňují s každým dalším dnem, neboť je před námi velmi výživné letní okno. Některé informace, které rotují evropskými médií, mohou být nesmyslné kachny, ale jiné mohou být během pár dní potvrzeny podpisy smluv. O čem se tedy na starém kontinentu v pátek nejvíce hovořilo?

Přestupové perličky: Opotřebovaný Ramos, Asensio do Londýna či nechtěný Mustafi?

Sergio Ramos zvažuje další účinkování v Realu Madrid

Třiatřicetiletý španělský obránce Sergio Ramos je údajně blízko konce na San Bernabeu. Podle reportéra Juanfre Sanze z listu La Sexta je prý opora Bílého baletu opotřebovaná a cítí se vyhořelá. Ramos se o tom několikrát zmínil rodině a přátelům. Ve svém věku by mohl přemýšlet i o konci kariéry, což si však vedení Realu rozhodně nepřeje.

Mustafi rezolutně popírá konec v Arsenalu

Okolo německého obránce ve službách londýnského Arsenalu je taktéž v posledních dnech rušno. Sedmadvacetiletý Shkodran Mustafi je spojován s koncem na Emirates Stadium podle mnohých ostrovních médií, ale samotný hráč tuto informaci popřel a rád by na této adrese dál pokračoval. „Nevím, odkud tyto zprávy vždy pocházejí. Je to vtipné, že jsem tu už téměř tři roky a každý půlrok se hovoří, že bych měl odejít,“ nechal se slyšet Mustafi.

Tottenham se v Realu dotazoval na dostupnost Asensia

Podle španělského listu Marca již zástupci Tottenhamu kontaktovali své protějšky v Madridu, aby otevřeli diskuzi okolo možné přestupu Marco Asensia. Londýnský klub má o třiadvacetiletého mladíka velký zájem, přesto se mu dostalo odpovědi, že hráč není na prodej. Spurs by museli zaplatit astronomických 700 milionů eur, které má Asensio ve smlouvě jako výstupní klauzuli.