Real stále nemá dost. Která jména ještě figurují na jeho tučném jídelníčku?

Bílý balet dle prognóz zbrojí ve velkém. Staronový kouč Zinedine Zidane již dokázal urvat Hazarda a Joviče, přesto stále nemá dost. Madridský klub potřebuje výrazně obměnit svůj kádr, aby neopakoval uplynulou sezónu, která byla až nezvykle bídná. Fancouzský stratég má ale plán, kterého chce dosáhnout. Potřebuje k tomu ale tváře, které si pro letní přestupové okno vytipoval.

Real stále nemá dost. Která jména ještě figurují na jeho tučném jídelníčku?

3) Ferland Mendy (Lyon)

Pod hrůznou sezónu Realu se podepsala hned několik hráčů s velice špatnou formou. Týká se to i brazilského legionáře Marcela. Dřívější klíčová opora byla v posledních měsících velkou slabinou, přestože se nedokázalo určit, proč tomu tak je. Zidane se chce na tento post pojistit a přivést Ferlanda Mendyho z Lyonu. Podle listu Marca by jeho cena měla vyjít na 45 milionů eur.

2) Paul Pogba (Manchester United)

Není žádným tajemstvím, že by se vedení španělského královského klubu rádo rozloučilo s velšským reprezentantem Garethem Balem. Někdejší tvář Tottenhamu nevykazuje přesvědčivé výsledky, navíc je až nezdravě často zraněná. Na jeho pozici by mohl operovat Paul Pogba, který sám připustil, že ho tato adresa láká. Problémem by mohla být jeho vysoká cenovka, kterou Rudí ďáblové požadují za jeho uvolnění.

1) Kylian Mbabbé (PSG)

V tomto případě by se mohlo jednat jen o zbožné přání trenéra Realu, ale také je nutné brát v potaz, že španělský gigant disponuje velkou finanční silou. Francouzský kanonýr Kylian Mbappé se po konci uplynulé sezóny vyslovil, že nemá důvod odcházet z Paříže, ale nevyloučil, že by jej volání Realu nezajímalo. Jisté ale je, že jeho vykoupení by mohlo překonat přestupový rekord, který drží Neymar za svůj přesun z Barcelony do PSG.