Pudil se po více než 10 letech vrátí do českého prostředí v barvách Boleslavi. Weber má i další nováčky...

Pudil se po více než 10 letech vrátí do českého prostředí v barvách Boleslavi. Weber má i další nováčky...

Dovolená vypršela také ambicióznímu týmu Mladé Boleslavi, který se ve svém areálu Městského stadionu sešel v pondělí dopoledne a pod koučem Jozefem Weberem  nyní budou čekat hráče po celý pracovní týden dvoufázové tréninky.

Po víkendovém turnaji v Benátkách nad Jizerou, v rámci něhož narazí na Příbram a Teplice, se odeberou do Rakouska na týdenní soustředění, kde je čeká jak Sturm Graz, tak Kluž.

A koho všechno se příprava ve městě automobilů týká? Kondičnímu kouči Pavlu Čvančarovi se hlásili tito borci...

Brankáři Jan Šeda, Petr Mikulec, Jan Stejskal, obránci Antonín Křapka, Dominik Hašek, Philipp Tvaroh, Jan Král (návrat z hostování v německém Aue), Ladislav Takács, Marco Túlio, Daniel Pudil (volný hráč po působení v Anglii, řeší se podmínky dvouletého kontraktu), Petr Mareš, Jakub Fulnek, záložníci a útočníci David Pech, Tomáš Ladra, Tomáš Wiesner, Marek Matějovský, Dominik Mašek, Adam Provazník, Tomáš Přikryl, Ewerton da Silva, Lukáš Budínský (ladí se administrativní záležitosti přestupu z Karviné), Jonas Auer (ze Slavie Praha), Michael Hönig (z SK Slavia Praha), Alhasan Rashid (z dorostu), Jaroslav Diviš (konec hostování ve Slovácku), Petr Hampl (přestup z SK Benešov) a Jiří Klíma (přestup z Vysočina Jihlava).

Největším překvapením je přítomnost třiatřicetiletého exreprezentanta Daniela Pudila. Bývalý zadák Liberce, Slavie, Genku, Ceseny či Watfordu totiž po pár letech skončil v Sheffieldu Wednesday a po více než dekádě ho čekají opět prvoligové boje na české půdě.

Až později se má zapojit zbylá pětice Michal Hubníke, Alexei Tataev, Nikolaj Komličenko, Muris Mešanovič a Jakub Rada, jenž se vrací z hostování ve Spartaku Trnava.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.